TELEFON NUMARALARIMIZ

0543 318 03 88 / 0312 334 31 33

Asansörlü Nakliyat

Nakliyat hizmetlerinde teknolojik yeniliklerin ve gelişmelerin her zaman dinamik bir şekilde kullanımından yana olan İlhan Nakliyat firmamız, modernize taşınma imkanı veriyor. Hızla gelişen teknolojiyi etkin bir şekilde kullanan firmamızın yeni nesil teknolojileri hizmetine başarıyla entegre etmektedir. Eşyalarınızın taşınması sırasında hem kalite standartlarını sağlamak hem de eşya güvenliğini oluşturabilmek amacı ile teknolojiyi kullanıyoruz. Bu kapsamda firmamızın gelişmiş altyapımız ile her zaman en iyiyi sunmayı sağlıyoruz. Özellikle de Ankara asansörlü nakliyat uygulamalarımız sayesinde eşyalarınızı hem hızlı hem de güvenli bir şekilde taşıyoruz.

Sigortalı Ankara Asansörlü Nakliyat Hizmeti

Ankara Asansörlü nakliyat hizmetlerimiz kapsamında eşyalarınızı binanızda asansör olsa da olmasa da hızlı bir şekilde taşıyabiliyoruz. Bu şekilde eşyalarınızın taşınması sırasında binanızda ortaya çıkan sorunları doğrudan egale ediyoruz. Gelişmiş teknoloji ürünü olan asansörlü nakliyat sistemleri ile eşyalarınızın taşınması sırasında artık gecikmeler meydana gelebiliyor. Binanızın dış cephesine kurduğumuz portatif ve modüler nakliyat sistemi ile eşyalarınızın taşınması sırasında asansör bulunmamasının oluşturduğu gecikmeleri ve sorunları ortadan kaldırıyoruz. Asansörlü nakliye araçlarımız sayesinde eşyalarınızın taşınması sırasında asansörün olmaması bir sorun teşkil etmiyor.

Ankara Asansörlü Nakliyat Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Kurumsal ve profesyonel hizmet ilkelerimiz kapsamında siz değerli müşterilerimize sigortalı nakliyat çözümleri sunuyoruz. Ankara Asansörlü nakliyat uygulamalarımızı siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre şekillendiriyoruz. Özellikle de eşyalarınızın güvenle taşınması için gerekli olan işlem ve uygulama altyapısının tespiti için ücretsiz ekspertiz veriyoruz. Ücretsiz ekspertiz hizmetlerimiz kapsamında evinizi taşırken etkili olacak her türlü detayı teknik açıdan belirlemekteyiz. Bu şekilde taşınacak eşyalarınızın özellikleri, taşımayı gerçekleştireceğimiz binaların özellikleri konusunda bilgi sahibi oluyoruz. Dolayısı ile siz değerli müşterilerimize verdiğimiz taahhütlerimizi tam manası ile yerine getirebilme potansiyeline sahip olabiliyoruz. Uzman eksperlerimiz tarafından gerçekleştirilen tüm incelemeler doğrudan ekspertiz raporumuzda yer verilmektedir. Bu rapor içerisinde yer alan tüm detaylara göre uzman taşıma personellerimiz tarafından bir taşıma programı oluşturulur. Ayrıca ekspertiz raporunda yer alan tüm eşyalarınız tek tek nakliyat sigortamız ile güvence altına alınmaktadır. Asansörlü, sigortalı ve kaliteli evden eve taşıma hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgileri iletişim numaralarımız aracılığı ile alabilirsiniz.