TELEFON NUMARALARIMIZ

0543 318 03 88 / 0312 334 31 33

Eşya Depolama

Evde ya da ofiste bulunan bazı eşyalar kullanılmamasına rağmen gereksiz şekilde yer kaplayabiliyor. Bu durum özellikle günümüzün minimal mimari yapısı çerçevesinde pek çok kişi açısından ciddi yer sorunlarına yol açabiliyor. Aynı zamanda da fazlalık durumda olan evdeki veya ofisteki eşyaların güvenle muhafazası açısından da pek çok yetersizlik söz konusu olabiliyor. Bu gibi hususların oluşturdukları zararları ve sorunları ortadan kaldıracak hizmetleri İlhan Nakliyat olarak tüm Ankaralılara kaliteli bir şekilde sunuyoruz. Ankara genelindeki birden fazla depolarımızda tüm eşyalarınız için Ankara eşya depolama çözümleri sunuyoruz. Firmamızın eşya depolama çözümlerinden hem bireysel hem de kurumsal ihtiyaçlarınız doğrultusunda faydalanabilirsiniz.

Sigortalı Ankara Eşya Depolama

Firmamız İlhan Nakliyat tarafından eşyalarınız son derece yüksek güvenlik önlemleri altında muhafaza edilmektedir. Evinizdeki veya ofisinizdeki eşyalarınızın güvenle muhafazasını sağlamak amacı ile tüm depolarımız özel olarak dizayn edilmiştir. Bu şekilde siz değerli müşterilerimizin eşyalarının her açıdan güvenliği konusunda endişe duymasına gerek bulunmuyor. Çünkü firmamız tarafından depolarımızda muhafaza edilen her bir eşyanız sigorta kapsamı altına alınmaktadır. Sigortalanan eşyalarınızın fiziksel olarak zarar görmesi, kaybolması veya çalınması durumunda tüm sorumluluk firmamız bünyesinde bulunuyor. Dolayısı ile sizin elinizde olmayan nedenlerle doğacak tüm mağduriyetleriniz firmamız tarafından sigorta kapsamında giderilmektedir. Firmamızın Ankara genelindeki tüm depolarında eşyalarınızı güvenle muhafaza etmek üzere Ankara eşya depolama hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güvenilir Ankara Eşya Depolama

Ankara Eşya depolama hizmetlerimiz kapsamında siz değerli müşterilerimizin eşyalarını depolarımızda en yüksek güvenlik önlemleri altında muhafaza etmekteyiz. Özellikle de eşyalarınızın fiziki güvenliğini sağlamak amacı ile en yeni teknolojik sistemleri kullanıyoruz. Tüm depolarımız 7 gün 24 saat kesintisiz olarak yeni nesil güvenlik kamerası sistemleri ile denetim altında tutulmaktadır. Bununla birlikte siz değerli müşterilerimizin eşyalarının güvenliğini sağlamak üzere depolarımızda 7/24 uzman güvenlik görevlileri bulunmaktadır. Eşyalarınızın tahrip olmasına neden olabilecek risklere karşıda kaliteli ahvalandırma sistemlerine sahip olan özel odalarda eşyalarınızın muhafazasını sağlıyoruz. Bu standartları sağlayarak siz değerli müşterilerimizin maddi ve manevi değere sahip olan eşyalarınızın firmamız sorumluluğu altında olduğu süreçte kesinlikle zarar görmemesini güvence ediyoruz. Bu doğrultuda eşyalarınız için sigorta desteği de vermekteyiz.