TELEFON NUMARALARIMIZ

0543 318 03 88 / 0312 334 31 33

Şehir İçi Nakliyat

Profesyonel nakliyat hizmetleri ile birlikte artık ev veya ofis taşıma konusunda hiçbir sorun yaşamadan ve son derece güvenli bir şekilde taşınmak mümkün oluyor. Özellikle Ankara gibi büyük bire metropolde gerçekleştirilecek taşınma işlemleri konusunda profesyonel Ankara şehir içi nakliyat hizmetleri önemli bir rol üstleniyor. Eşyaların herhangi bir fiziksel güvenlik tehdidi ile karşı karşıya kalmamaları için gerekli olan güvenlik önlemleri modern standartlara uygun olarak sağlanıyor. Firmamız İlhan Nakliyat tarafından başkent Ankara’nın tüm ilçeleri arasında gerçekleştireceğiniz tüm ev taşıma işlemleri için kurumsal çözümler sağlıyoruz. Özellikle eşyalarınızın çok kısa zaman dilimleri içerisinde, hiçbir zarar veya kayıp görmeden yeni evinize taşımaktayız.

Profesyonel Ankara Şehir İçi Nakliyat

İlhan Nakliyat olarak Ankara genelinde gerçekleştireceğiniz tüm kurumsal veya bireysel taşınma işlemleri için profesyonel çözümlerimizden destek alabilirsiniz. Özellikle de eşyalarınızın güvenliği açısından herhangi bir endişeye duymanıza mahal vermeyecek hizmet anlayışıyla çalışıyoruz. Bunun içinde her zaman en yeni ve en gelişmiş olan sistem ve ürünleri kullanıyoruz. Eşyalarınızın güvenliğini sağlama noktasında hiçbir zaman kalite standartlarından ödün vermiyoruz. Dolayısı ile eşyalarınızın hiçbir şekilde fiziksel zarar görmesi ya da kaybolması gibi bir durumda kalmamasını sağlıyoruz. Eşyalarınızın birinci sınıf kalitede olan ambalajlama malzemeleri ile paketlemesini gerçekleştiriyoruz. Dolayısı ile Ankara şehir içi nakliyat hizmetlerimiz kapsamında eşyalarınızın hiçbir koşulda fiziki bir zarara maruz kalmamasını sağlıyoruz.

Sigortalı Ankara Şehir İçi Nakliyat

Ankara şehir içi nakliyat hizmetlerimiz kapsamında tüm profesyonel uzmanlarımız tarafından gerekli olan tüm güvenlik koşulları sağlanmaktadır. İlhan Nakliyat olarak almış olduğumuz güvenlik önlemlerine olan güvenimiz kapsamında sigorta desteği de veriyoruz. Bu çerçevede tüm nakliyat hizmetlerimiz süresince hem eşyalarınızın güvenliğini hem de hizmetlerimizin kalite standartlarını sigortalamaktayız. Dolayısı ile bu süreçte eşyalarınızın zarar görmesi veya taahhütlerimizin dışındaki bir yaklaşımda yaşayacağınız tüm mağduriyetler firmamızın sigortası kapsamında giderilmektedir. Sigortamız eşyalarınızın paketleme işlemi sürecinden başlayarak, yeni adresinizde paketlerinden çıkartılmasına kadar olan süreci kapsamaktadır. Bu sayede eşyalarınızın güvenliğinden ve alacağınız hizmetin kalitesinden asla endişe duymayacağınız ekonomik bir hizmet alabilirsiniz. Kurumsal veya bireysel tüm taşınmalarınız için Ankara genelinde firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.