TELEFON NUMARALARIMIZ

0543 318 03 88 / 0312 334 31 33

Hakkımızda

Türkiye’de son yıllarda nakliye hizmetleri kurumsal ve profesyonel bir hizmet sektörü haline geldi. Özellikle dünya standartlarında hizmet kalitesinin yakalandığı Ankara evden eve nakliyat hizmetleri sektöründe firmamız İlhan Nakliyat, önemli fırsatları siz Ankaralılara sunuyoruz. Her zaman maksimum seviyede müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ile faaliyet gösteriyoruz. Bu nedenle de her zaman kaliteden ödün vermeden en ekonomik ve en güvenilir nakliye hizmetlerini vermekteyiz. Hem kurumsal hem de bireysel taşınma işlemleriniz için Ankara’nın tüm ilçelerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzun yıllardan bu yana her zaman tüketici dostu hizmet anlayışı ile faaliyet gösteriyoruz. Uzun soluklu hizmet maceramız çerçevesinde Ankara’daki tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklı hizmetler sunmaktayız.

Kaliteli ve Ekonomik Ankara Evden Eve Nakliyat

Firmamız İlhan Nakliyat, her zaman siz değerli Ankaralıların hem ekonomik hem de güvenilir ve kaliteli bir hizmet alabilmesini sağlamaya özen gösteriyoruz. Müşterilerimizin eşyalarını taşırken her zaman kendi eşyalarımız için göstermiş olduğumuz özen ve hassasiyeti gösteriyoruz. Bu sayede eşyalarınızın taşınması sırasında kesinlikle hasar görmesi ya da kaybolması gibi sorunlarla karşı karşıya kalmamanızı sağlıyoruz. Kaliteden ödün vermediğimiz ekonomik nakliye hizmetlerimiz çerçevesinde özellikle eşyalarınızın güvenliğini en yüksek seviyede sağlıyoruz. Bunun için eşyalarınızın niteliklerine göre uzmanlarımızca belirlenen en kaliteli ambalajlama malzemeleri ile eşya paketleme gerçekleştiriyoruz. Ankara Evden eve nakliyat hizmetlerimiz kapsamında eşya paketleme çözümlerimiz sayesinde her türlü fiziksel olumsuz faktöre karşı eşyalarınız koruma altında bulunuyor.

Ankara Sigortalı Nakliyat Hizmetleri

Uzun yıllardır başkent Ankara’da faaliyet gösteriyor olmamızın getirdiği bilgi ve tecrübe ile Ankara’nın mimari yapısına göre ihtiyaç duyduğunuz hizmet kalitesinde çözümler sunuyoruz. Bu kapsamda da her zaman en yüksek memnuniyet standartlarını sağlayabilmek amacı ile sigorta desteği veriyoruz. Tüm Ankara ilçelerine ve hatta tüm Türkiye illerine yapacağınız Ankara evden eve nakliyat işlemleriniz için sigorta desteği veriyoruz. Sigortalı nakliyat hizmetlerimiz çerçevesinde eşyalarınızın güvenliği firmamız sorumluluğun alınmaktadır. Hizmetlerimizin güvenirliliği ve kalitesi konusunda sigortalı nakliyat uygulamalarımız ile yasal güvence veriyoruz. Sigortalı nakliyat hizmetlerimiz ile evinizi taşırken asla mağduriyet yaşamaktan endişe duymazsınız. Bu hizmetlerimize müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile kolayca ulaşabilirsiniz.