TELEFON NUMARALARIMIZ

0543 318 03 88 / 0312 334 31 33

Sigortalı Nakliyat

Ev taşımak durumunda kalan kişiler için en önemli konulardan birisi doğal olarak eşyaların güvenliğidir. Çünkü eski yöntemlerle yapılan imece usulü taşınmalarda illa ki eşyaların zarar görmesi veya kaybolması gibi problemlerle karşılaşılıyordu. Bu durumda çok ciddi zararların yaşanmasına neden oluyordu. Türkiye’nin başkenti Ankara’da uzun yıllardır faaliyet göstermekte olan firmamız, uzun yıllardır devam eden hizmet tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermektedir. Güvenilir ve şeffaf evden eve nakliyat hizmetleri çerçevesinde firmamız tarafından siz değerli müşterilerimize Ankara sigortalı nakliyat çözümleri sunuyoruz. Nakliyat sigortası desteğimiz ile artık Ankara’da ister şehir içi ister de şehirler arası evden eve taşınma işlemlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Ankara Sigortalı Nakliyat Nedir?

Türkiye’de kurumsal ve profesyonel evden eve nakliyat hizmetleri alanında uzman ve deneyimli personellerimiz tarafından hızlı ve güvenilir çözümler sağlanıyor. Ankara sigortalı nakliyat hizmetlerimiz kapsamında tüm eşyalarınızın taşınma sürecinde yasal statüde de firmamız sorumluluğu altında bulunuyor. Dolayısı ile eşyalarınızın taşınması sürecinde fiziksel olarak zarar görmesi durumunda tüm mağduriyetleriniz firmamız tarafından gideriliyor. Bu kapsamda firmamızın uzman personelleri tarafından taşınacak eşyalarınızın detaylı olarak kaydı oluşturulmaktadır. Bu şekilde çok daha güvenilir ve çok daha kaliteli bir şekilde yeni evinize taşınmanıza yardımcı oluyoruz.

Ankara Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

İlhan Nakliyat olarak firmamız her zaman siz değerli müşterilerimiz hızlı ve güvenilir bir evden eve nakliyat hizmeti sunmayı amaçlamaktayız. Bu kapsamda da Ankara sigortalı nakliyat hizmetlerimiz kapsamında tüm eşyalarınızın sigorta kapsamına alınması için gerekli olan işlemleri sağlamaktayız. Bu kapsamda da ücretsiz ekspertiz hizmetleri vermekteyiz. Ücretsiz ekspertiz hizmetlerimiz kapsamında alanında uzman eksperlerimiz tarafından eşyalarınız kapsamlı olarak incelenmektedir. Tüm eşyalarınız özellikleri ve nicelikleri yönünden kapsamlı şekilde kayıt altına alınmaktadır. Bu şekilde taşıdığımız her bir eşyanızın ekspertiz raporumuzda yer almasını sağlıyoruz. Bu şekilde eşyalarınızın en ufak bir zarar görmesi durumunda dahi nakliyat sigortamız devreye girmektedir. Eşyalarınız için mağduriyetinizi gidermek üzere devreye giren sigortamız sayesinde kesinlikle mağduriyet yaşamazsınız. Nakliyat sigortalı evden eve nakliyat hizmetlerimiz ile ilgili olarak kapsamlı bilgi için iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz.