TELEFON NUMARALARIMIZ

0543 318 03 88 / 0312 334 31 33

Ofis Taşımacılığı

Taşınma işlemleri başlı başına zorlu ve meşakkatli bir süreç teşkil ederken, bu taşınmanın kurumsal düzeyde gerçekleştirilmek durumunda olması daha da ciddi sorunlar teşkil eder. Özellikle de modern dünya ekonomisinin temel yapı taşları haline gelen ofislerin taşınması açısından çok ciddi sorunlar ve temel ihtiyaçlar söz konusu olabiliyor. İşte bu noktada Türkiye’nin en önemli kurumsallık merkezi olan başkent Ankara’da firmamız İlhan Nakliyat kurumsal Ankara ofis taşımacılığı hizmetleri vermektedir. Kurumsal çalışmaların gerçekleştirildiği ofislerde kullanılan malzemelerin taşınmasından, çalışma programına engel oluşturulmasına kadar taşınma sürecine ilişkin tüm detaylar göz önünde bulundurulmaktadır. Bu şekilde siz değerli Ankaralılara kurumsal ofis taşınmalarında hiçbir sorun yaşamadan güvenle taşınabilme imkanı veriyoruz.

Ankara Ofis Taşımacılığı Ekspertiz Desteği

Firmamız İlhan Nakliyat, siz değerli kurumsal müşterilerimize yönelik olarak kaliteden ödün vermeden en iyi hizmetleri sunabilmeyi amaçlamaktayız. Alanında uzman ve sektörel tecrübeye sahip olan nakliye personellerimiz ile eşyalarınızı taşımaya özen gösteriyoruz. Bu kapsamda Ankara ofis taşımacılığı hizmetlerimiz kapsamında ofisteki taşınacak her bir eşyayı önceden belirlemekteyiz. Ofisin çalışma sektörüne bağlı olarak değişkenlik gösteren ve spesifik ofis malzeme ve eşyalarının kullanımı gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle de her bir ofisin kendi yapısal özelliklerine göre en kaliteli ve en iyi taşıma standartlarını oluşturabilmek amacı ile ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyoruz. Ofisinizde taşınacak eşyalarınızı değerlendirerek, kayıt altına alıyoruz. Ayrıca ofisinizdeki çalışma program ve mesailerini de göz önünde bulunduruyoruz. Bu şekilde ofis çalışma saatleri içerisinde hem güvenli hem de süratli bir şekilde taşınma işlemlerini tamamlıyoruz. Dolayısı ile ofis çalışma saatlerine denk gelen ve çok uzun süren taşıma sürecinin  ciddi maliyetler düzeyinde mağduriyetlerinize yol açmasının önüne geçiyoruz.

Sigortalı Ankara Ofis Taşımacılığı

Ankara Ofis taşımacılığı hizmetlerimiz kapsamında tüm müşterilerimizin eşyalarını sigorta kapsamına almaktayız. Ofis eşyalarının güvenliği için sağlamış olduğu güvenlik standartları çerçevesinde siz değerli müşterilerimize en iyisini sunabilmekteyiz. Özellikle de sigortalı ofis taşımacılığı hizmetleri ile kurumsal ve profesyonel hizmet standartlarına uygun olarak nakliye çözümleri sunuyoruz. Ofis malzemelerinin taşınması sırasında tahrip olması, kaybolması ve bununla birlikte hizmet kalitesi taahhütlerimiz dışında bir durumla karşılaşmanız durumunda sigortamız devreye girmektedir.